Jeśli szukasz osób, które potrafią uchwycić oraz wyciągnąć to co najlepsze z Ciebie lub Twojej firmy to jesteś w dobrym miejscu. Sprawimy, że klienci przychylniej będą spoglądać w Twoją stronę a znajomi pękną z zazdrości. Wykonujemy również zlecenia indywidualne wedle Twojej fantazji.
Jesteśmy zespołem kreatywnych osób które nie boją się żadnych wyzwań. Cechują nas pracowitość, otwartość na nowości oraz elastyczność w wykonywaniu zadań. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować różne projekty o odmiennych oczekiwaniach. Z tej strony Patrycja, Krzysztof, Jacek oraz Adam.
To my tworzymy podstawę marki Light Shadow Studio. Otaczamy się ludźmi, którzy razem z nami tworzą profesjonalny zespół. Chcesz wiedzieć co nas wyróżnia i dlaczego, to właśnie my powinniśmy zająć się Twoim wizerunkiem? Napisz do nas nie gryziemy.
Jako zespół dobrze się rozumiemy, często kłócimy, ale nasze projekty są wyjątkowo spójne i bez wahania przelewane na matryce aparatu. Bez problemu pracujemy pod presją czasu, a wyjątkowo wymagające projekty pozwalają później łechtać naszą próżność:)