Dzień otwarty w naszej pracowni – 5 zdjęć – 100zł

Sierpień 26, 2019

Już po raz kolejny zapraszamy na dzień otwarty w naszej pracowni który odbędzie się Tylko w tym jednym dniu oferujemy 5 zdjęć w cenie 70zł. Co trzeba zrobić? Wystarczy napisać wiadomość na info@lightshadow.com.pl wpłacić zadatek w wysokości 20zł i wybrać godzinę sesji. Sesję wykonujemy co 30 min od 9:00 do 20:00. Każda sesja trwa do 20 ...

Jak przygotować się do sesji portretowej/biznesowej

Sierpień 22, 2019

Przygotowanie do sesji biznesowej to już dobra podstawa dalszych działań bo warto zainwestować w siebie i swój wizerunek. 
Żyjemy w czasach, kiedy dobre zdjęcie  jest bardzo ważnym motywem budowania marki nie tylko w internecie. Dobór stylizacji może sporo o nas powiedzieć. Na szczęście bardzo formalne stylizacje w zdjęciach biznesowych odchodzą do lamusa:) dzięki czemu strój casualowy  jest również dobrze widziany przez osoby na wyższych stanowiskach Zanim jednak spotkamy się w naszej pracowni lub plenerze ( ew. siedzibie firmy )  zastanówcie się jaki przekaz ma mieć Wasze zdjęcie.


 Ma zbudować dystans? przełamywać lody? czy pokazać relacje z klientem albo emocje związane z zawodem. Biznesowa sesja wizerunkowa jest idealna , jeśli potraktujesz to jako dobrą zabawę. Przeznacz na taką sesję ok 1-2h abyśmy mogli wspólnie stworzyć ciekawy materiał. Oprócz pozowanych zdjęć w studio tworzymy również zdjęcia biurowe które obecnie nazywane są fotografia typu lifestyle. Możemy bez problemu wybrać dowolną lokalizację która nie koniecznie musi się kojarzyć z Twoim miejscem pracy. Zapoznaj się  z tym krótkim poradnikiem jak przygotować się do sesji biznesowej.
 Mamy nadzieje że dzięki naszym wskazówkom i dobremu przygotowaniu uda się zrobić perfekcyjne zdjęcia. Paniom rekomendujemy oddanie się w ręce profesjonalnej wizażystki, która wykona makijaż. Klientki często nam mówią że ta część „sesji” działa na nie kojąco i uspokajająco. Przygotuj sobie dwa zestawy ubrań. Ważne aby to były ubrania w których wyglądasz dasz i czujesz się dobrze. Dla nas jak i dla Ciebie ważna jest swoboda która przełoży się na dobry materiał. Pomyśl o dodatkach takich które podkreślą stanowisko lub markę którą reprezentujesz. Zabierz wszystkie rekwizyty, które uważasz że są związane z Twoja pracą, pasją lub zainteresowaniami. Jeśli sądzisz, że potrzebujesz pomocy stylisty, to Patrycja jest tutaj do Waszej dyspozycji. Należy pamiętać że zdjęcia biznesowe powinny być prawdziwe i przedstawiać Ciebie jako autentyczną osobę a nie sztuczny produkt. 
Pierwsze wrażenie na stronie www czy w CV będzie tym którego nie da się już wymazać z pamięci. 
Spraw aby każdy detal był dopasowany i spójny z tym co robisz. Dobre i profesjonalne zdjęcie biznesowe to takie które zatrzyma na chwilę oglądającego i przekaże pozytywne emocje. Podsumowują co trzeba przygotować do sesji biznesowej: – wybrać stylizacje naturalne i wygodne – fotografia portretowa to nasze pierwsze wrażenie które zapadnie w głowę przyszłemu pracodawcy lub klientowi dlatego unikamy pstrokatych wzorów. – na zdjęciach dobrze wychodzą kontrastowe kolory. Tak jak granatowa marynarka i biała koszula. – stylizacje muszą być dobrze dopasowane do sylwetki – warto pomyśleć o dodatkach jak na przykład zegarek, okulary – w miarę możliwości zabierzcie na sesję więcej ubrań, na miejscu wspólnie wybierzemy te najodpowiedniejsze. To tyle.... Zapraszamy na ...